Internauci i czytelnicy wielu tabloidów z niecierpliwością czekali na moment publikacji oświadczeń majątkowych polityków za 2021 rok.

Andrzej Duda zaskoczył swoim majątkiem. Nikt się nie spodziewał takich wieści

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Andrzej Duda (@andrzej.duda)

Wszystkie dostępne są na oficjalnych stronach internetowych, a wśród nich jest deklaracja za zeszły rok należąca do prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudy.

Oficjalna strona sądu najwyższego jest miejscem, w którym dowiemy się, że Andrzej Duda posiada mniej więcej 30 tysięcy zł, a także jakieś 100 euro pozostawione na bankowych rachunkach. ponadto polityk jest właścicielem Wartych 60 tysięcy złotych akcji spółki Stokan.

Do tego trzeba doliczyć zawartość trzeciego filaru, wynoszącą około 29 tysięcy złotych. Jest współwłaścicielem mieszkania spółdzielczego, którego powierzchnia wynosi 79,4 metra kwadratowego, niezabudowanej działki, której powierzchnia jest równa 325 metrów kwadratowych jako odrębny majątek i mieszkanie o wielkości 132 metry kwadratowe wraz z garażem mającym 19 metrów kwadratowych, co także jest częścią własności jego małżonki. Prezydent Andrzej Duda nie ma na własność żadnego domu, ani nie jest właścicielem żadnego samochodu.

O tym się mówi: Książę Harry przyłapany z tajemniczą kobietą. Czy szykuje się kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Zerknij: Danuta Martyniuk mocno pilnuje niesfornego syna w ostatnim czasie. Daniel pojawił się ze swoją mamą i dziewczyną na rodzinnej uroczystości