Portal „Wirtualna Polska” podaje, że w ostatnim czasie Daniel Martyniuk trochę się uspokoił i nie słychać już o jego kłopotach z prawem czy w życiu uczuciowym.

Jak się okazuje, celebryta wybrał się na rodzinną uroczystość wraz ze swoją partnerką Faustyną, z którą bawił się pod czujnym okiem matki.

Danuta Martyniuk najwyraźniej postanowiła przypilnować niesfornego syna i uchronić go przed kolejnymi kłopotami. Cała trójka pojawiła się na weselu chrześniaka żony króla disco-polo.

„Na szczęście tym razem obyło się bez awantur, a widząc, że jedynak się ustatkował, Martyniukowa była w stanie zaakceptować jego dziewczynę i nawet bawić się w jej towarzystwie” – podał „super Express”, który opublikował także nowe zdjęcia pary ogłaszając kolejne się ich zejście.

Wszyscy mają nadzieję, że życie Daniela Martyniuka rzeczywiście się ustabilizowało. Do tej pory celebryta został już skazany na dziesięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu, wysoką grzywnę oraz otrzymał zakaz prowadzenia na sześć lat.

Daniel Martyniuk / YouTube: PUDELEK
Daniel Martyniuk / YouTube: PUDELEK

Nie miał szczęścia także w życiu osobistym. Szybko rozstał się z żoną, z którą doczekał się córki rzucając w jej stronę obrzydliwe oskarżenia. Zasłynął też pijackimi wpisami w sieci.

Ostatnio jednak pracował na statku i ponownie powrócił do swojej partnerki Faustyny. Myślicie, że spokój u Martyniuków przetrwa próbę czasu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Fantastyczna passa polskiej tenisistki się skończyła. Iga Świątek dziś musi mentalnie zmierzyć z porażką. Czy problemy liderki rankingu WTA wróciły

Jak informował portal „życie.news”: Rodzice w Polsce mają powody do obaw o utratę kluczowego świadczenia socjalnego. Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat 500 plus. Co zrobi PiS

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Jarosław Bieniuk pochwalił się rodzinnym zdjęciem. Internauci są mocno podzieleni. Padły ostre słowa nawiązujące do byłej partnerki Anny Przybylskiej

Sprawdź również ten artykuł: Synoptycy nie mają żadnych wątpliwości, że pogoda w nadchodzącym tygodniu ostro namiesza w Polsce. Czekają nas srogie upały, ale też burze z gradem