Wielu mogło nie usłyszeć o objawieniach Jezusa i Matki Bożej w Heede w Niemczech. W 1937 r. cztery dziewczęta otrzymały prywatne objawienia od Jezusa i Matki Najświętszej w Heede w Niemczech.

Te orędzia uprzedzały przed złem, jakie ściągnie na siebie ludzkość, jeśli nie powróci do Boga. Ojciec Mark Goring ujawnił wideo opowiadające historię tych nadnaturalnych manifestacji.

Pierwsze Z Objawień Matki Bożej W Heede

Matka Boża objawiła się czterem dziewczynom w kościele, do którego chodziły modlić się za błogosławione dusze w czyśćcu w Dzień Wszystkich Świętych. Kiedy Ana Schulte, Susanna Bruns oraz Margaret i Greta Ganseforth wyjaśniły, co się stało, mieszkańcy przyjęli ich zeznania ze sceptycyzmem. Ale niebawem nastąpiły cudowne uzdrowienia, ujawniające ich autentyczność.

Matka Boża wskazywała sceny katastrof i uprzedzała przed mrocznymi wydarzeniami, które miały się wydarzyć i zostać uznane za „mniejszy osąd”. Według ekspertów odnosiła się do II wojny światowej.

Słowa Jezusa Do Dziewczynek: „Ludzkość zignorowała głos Matki Najświętszej, kiedy objawiła się w Fatimie i napominała ich do pokuty”. „Teraz sam przyszedłem ostrzec świat. Czasy są poważne. Niech ludzie wreszcie odpokutują za swoje grzechy. Oby całym sercem oddalili się od zła i modlili się. Módlcie się dużo, aby oburzenie Boga było spokojne. Niech szczególnie często odmawiają Różaniec Święty. Ta modlitwa ma moc u Boga”. „Ludzkość znajduje się w gorszym stanie niż przed potopem. (Arka Noego) Ludzkość dusi się w grzechu. Nienawiść i chciwość rządzą ich sercami. To jest dzieło diabła”.

Słowa Matki Bożej Do Dziewcząt: W innym wystąpieniu w Heede Dziewica powiedziała Grecie: „Świat wypije męty z kielicha gniewu Bożego za ich niezliczone grzechy, które ranią Najświętsze Serce Jezusa. Módl się. Módl się dużo, szczególnie o nawrócenie od grzeszników”. Ks. Mark Goring wspomniał, że kiedy miały miejsce objawienia Heede, diecezja Osnabrück w Niemczech oświadczyła, że ​​„istnieje niezaprzeczalny dowód powagi i autentyczności tych manifestacji”.

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWE WSPARCIE FINANSOWE. KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PIENIĘDZY