Najnowsze informacje dotyczące zbliżającego się kolejnego sezonu kultowego “M jak Miłość” - fanów czekają spore zmiany! Jeden z bohaterów serialu zdradza pewne szczegóły. Będzie się działo! Koniecznie zobacz!

Nie od dziś wiadomo, że serial “M jak Miłość” cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem – podobnie jak inne seriale, gdyż Polacy uwielbiają ten format. Od samego początku emisji produkcji, zatem już od ponad dwudziestu lat fani zawzięcie oglądają losy znanych im dobrze bohaterów.

Jeden z nich, Argasiński, czyli okrutny ordynator grany przez Karola Strasburgera to postać niezbyt lubiana – ze względu oczywiście na charakter owej postaci. Jego zachowania często bywały niemoralne i niestosowne. Okazuje się, że prawdopodobnie doktor się zmieni!

Wielkie zaskoczenie dla fanów “M jak Miłość”

Karol Strasburger wcielający się w ową postać zdradził ostatnio, że Argasiński przejdzie swego rodzaju przemianę.

- Tak. Namieszam. (...) Byłem dla żony niemiły, niefajny, kombinowałem może trochę nieuczciwie. Jako lekarz nie wypadało mi tak postępować. Ale idzie poprawa – pojawia się uczucie, miłość, tęsknota i nostalgia. Takie ładne słowa, które myślą, będą dominowały - wyznał aktor.

Fani już nie mogą się doczekać!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ