Fotografie, które raz po raz pojawiają się w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych artystek w Chinach robią furorę na całym świecie. Kobieta właśnie wstawiła zdjęcie z urodzin. Niemalże nikt nie przypuszczał, ile lat tak naprawdę ma!

Vera Wang to niesłychanie sławna projektantka mody z Chin. Kobieta na swoim Instagramie ma prawie 800 tysięcy obserwatorów, co stanowi ogromną liczbę. Ostatnio staje się sławna także poza swoim krajem, a fani szaleją na jej punkcie! Kobieta urodziła się w Chinach, lecz od lat na stałe mieszka w Nowym Jorku. Pracowała dla Vogue, a także Ralpha Laurena.

To, co szczególnie mocno zadziwia fanów to wygląd artystki. Wiadomo, że ze względu na wykonywany zawód często pojawia się w oryginalnych i nietypowych ubraniach, lecz sama uroda oraz sylwetka gwiazdy budzą podziw.

Projektantka mody zdecydowanie nie wygląda na swój wiek, co wielokrotnie zostało potwierdzone przez wiele osób. Ile lat ma Vera Wang?

Wow, nikt się tego nie spodziewał!

Najnowsze opublikowane fotki przedstawiają imprezę urodzinową celebrytki. Imponujący tort liczący kilka pięter, dekoracje dopasowane kolorystycznie i Vera Wang w pięknej sukni i makijażu.

Okazuje się, że gwiazda właśnie obchodziła swoje... 73 urodziny! To wręcz niesamowite, jak wygląda w tym wieku. Jak sama mówi, na tak dobry wygląd wpływa odpowiednia ilość snu, okazjonalne ćwiczenia fizyczne oraz... koktajle z wódki!