Najnowsze fotki opublikowane w mediach, przedstawiające mieszkanie Patryka Jakiego są bardzo zaskakujące! Sama posiadłość robi piorunujące wrażenie, lecz uwagę przykuwa jeden charakterystyczny element, który znajduje się w każdym pomieszczeniu. O czym mowa?

Patryk Jaki to Europoseł Solidarnej Polski. Podobnie jak inni politycy, którzy są przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości słynie z bardzo konserwatywnych poglądów, jak na przykład to, że jest przeciwny dokonywania aborcji w przypadku wykrycia nieuleczalnych chorób u dzieci.

Ponadto, Patryk Jaki otwarcie mówi o tym, iż popiera wprowadzenie kary śmierci w przypadku, jeśli nie ma najmniejszych wątpliwości co do winy sprawcy.

Poza poglądami polityków wiele osób zastanawia się, jak wygląda ich życie prywatne – ostatnio Patryk Jaki zgodził się na udział w programie “Politycy od kuchni” prowadzonym przez Kamila Szewczyka oraz Piotra Lekszyckiego, w którym pokazał mieszkanie i opowiedział o swoim życiu.

W każdym pomieszczeniu znajdują się... zabawki!

Tak, to prawda. Patryk Jaki wraz z żoną Anną doczekali się dwójki dzieci, a w całej posiadłości można znaleźć zabawki. Dzieci jednak mają narzucony rygor, gdyż nie mogą zbyt długo oglądać bajek.

- Ola nie ogląda w ogóle, bo jeszcze nie może do dwóch lat, natomiast Radek ma godzinę dziennie. Bajki przeszkadzają w rozwoju dzieci, godzina dziennie wystarczy – wyznał.