Mowa jest tutaj o szacunku, wdzięczności i miłość. dobrym przykładem na potwierdzenie tej tezy pies jego reakcja na okrągłą rocznicę ślubu, powiedzenie, w której były prezydent stwierdził, że nie ma o czym mówić, nie ma co wspominać, ani co świętować.

Lech Wałęsa poparł pomysł odwoływania polityków, gdy się nie sprawdzą - "Wszystkich ludzi powołanych musimy mieć prawo odwołania"

Tym razem Media donoszą, Lech Wałęsa, udzielając wywiadu Mariannie Schreiber, opowiedział między innymi o tym, co sądzi o kobietach jako działaczkach w politycznych, a także wypowiedział się na temat postulatu Marianna Schreiber na temat możliwości odwoływania polityków przez suwerenów. Jak wiemy, idąc na wybory, musimy podjąć decyzję, komu jesteśmy w stanie zaufać i oddać swoje losy jako społeczeństwo.

Niestety wielu obywateli ostatnimi czasy zdało sobie sprawę z tego, że każdy wybór może okazać się złym z biegiem czasu. Dlatego też zdaniem wielu osób dobre by było, aby obywatele mogli wybranego wcześniej polityka odwołać ze stanowiska.

Lech Wałęsa podczas wywiadu poparł ten pomysł, a także przyznał, że kobiety jako działaczki mogą być lepsze od mężczyzn i zasługują w większym stopniu na stanowiska polityczne niż mężczyźni.

Nie mógł się jednak oprzeć możliwości krytykowania własnej żony i publicznego poniżenia jej - Więcej widziałem dobrych działaczy w kobietach niż w mężczyznach. Za długo trwał męski układ i to się pokrzywiło. Kobiety naprawdę są bardzo przydatne, choć bez mojej żony, bo była nie do roboty mocno - stwierdził bez skrępowania.

O tym się mówi: Powraca temat niedziel handlowych. czy 3 lipca zrobimy zakupy w supermarkecie

Zerknij: Aleksandr Łukaszenka podjął zaskakującą decyzję. Nikt nie spodziewał się takiego kroku względem Polski. O co chodzi