Handlowe i niehandlowe niedziele są od dłuższego czasu bardzo chętnie omawianym tematem zarówno przez Polaków, jak i tabloidy.

Nie jest tajemnicą, że wielu zapracowanych obywateli nie dysponuje zbyt dużą ilością czasu w ciągu tygodnia na zrobienie większych zakupów, dlatego też tak istotny jest dla nich weekend, który dla większości ludzi jest okresem wolnym od pracy.

Lepiej zrób zakupy 2 lipca w sobotę

Jak się okazuje, handlowe i niehandlowe niedziele mocno podzieliły Polaków, gdyż jedni uważają zakaz handlu w niedzielę za słuszną decyzję, propagując możliwość spędzenia tego czasu z najbliższymi, podczas gdy inni są zdania, że weekend jest świetnym sposobem na zarobienie nieco więcej ze względu na traktowanie pracy w niedzielę, jako nadgodziny.

Od kiedy rządzący wprowadzili okresowe zakazy handlu w niedzielę, wielu zastanawia się, które niedziele w roku będzie można poświęcić na dłuższe zakupy.

Jak się okazuje 3 lipca osoby, które odłożyły zrobienie zapasów na cały tydzień właśnie na niedzielę, nie zdołają zrobić zakupów w galeriach handlowych, ani w supermarkecie.

Jedynymi miejscami, gdzie będzie można wskoczyć na szybkie zakupy, będą na przykład sklepy osiedlowe, apteki, stacje paliw, kwiaciarnie czy punkty pocztowe posiadające minimum 40% zysku z samych usług pocztowych.

Przypomnijmy, że 2022 rok uporządkowany jest pod względem niedziel handlowych na 7 takich dni, z których 4 już mamy za sobą. Koneserzy niedzielnych przechadzek po centrum handlowym będą musieli poczekać na zakupy w centrum handlowym lub supermarkecie do 28 sierpnia.

Jak informował portal "Życie News": KASIA CICHOPEK MA WYRAŹNIE DOŚĆ MEDIALNYCH DONIESIEŃ NA TEMAT ROZSTANIA Z MĘŻEM. PEŁNOMOCNICZKA GWIAZDY WYDAŁA OŚWIADCZENIE. PADŁY SŁOWA O SĄDZIE

Przypomnij sobie: ODWAŻNE WYZNANIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO. PREMIER POLSKIEGO RZĄDU POWIEDZIAŁ KILKA MOCNYCH SŁÓW NA TEMAT WZROSTU CEN. POLACY SĄ ZMUSZENI OSZCZĘDZAĆ