Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych najlepszego piłkarza w Polsce, Roberta Lewandowskiego podbija internet! Piłkarz po raz kolejny ujawnia swoją duszę romantyka. To zdjęcie robi furorę. Fanki są oczarowane i nie mogą się napatrzeć! O co chodzi?

O tym, że Robert Lewandowski wraz z żoną, Anną Lewandowską tworzą niezwykle udane małżeństwo i dobrany duet wie niemalże każdy. Para dla tysięcy osób stanowi wzór do naśladowania oraz ogromną motywację pod niemalże każdym kątem - zawodowym, wychowywania dzieci, sportowym czy właśnie w kwestii relacji.

Małżeństwo Lewandowskich radzi sobie doskonale na każdej wręcz płaszczyźnie, wiele osób zastanawia się zatem, jak oni to robią, że znajdują czas na wszystkie aktywności nie zaniedbując przy tym rodziny oraz samych siebie, gdyż na fotkach zamieszczanych w sieci za każdym razem widać ich ogromną miłość, która z biegiem lat wydaje się być tylko większa.

Ta fotografia podbija Internet! Lewandowski po raz kolejny pokazuje duszę romantyka!

Robert Lewandowski nie raz udowodnił, że jest świetnym ojcem, ale ma także duszę romantyka. Co jakiś czas zamieszcza urocze fotki z żoną - na których wręcza jej bukiet róż, przytula ją bądź jest wpatrzony w żonę jak w obrazek.

Najnowsza fotka zrobiona na jachcie oczarowała wszystkich! Anna Lewandowska to prawdziwa szczęściara!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ