Stan zdrowia Michaiła Gorbaczowa w ostatnim czasie uległ pogorszeniu. Mężczyzna musiał trafić do szpitala pod specjalistyczną opiekę. Ta sytuacja niepokoi bliskich politykowi. Co się dzieje? Koniecznie przeczytaj!

Michaił Gorbaczow jest postacią znaną bardziej starszemu pokoleniu. Mężczyzna był ostatnim przywódcą ZSRR, a aktualnie ma 91 lat. Został przywódcą, mimo iż pochodził z chłopskiej rodziny na wsi. W swojej politycznej karierze pełnił stanowisko sekretarza generalnego KC PZPR, po czym otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla za działania na rzecz zakończenia zimnej wojny. W tym samym roku został także przywódcą.

W latach kolejnych wielokrotnie stawał się twarzą wielu znanych marek, lecz społeczeństwo negowało go za udział w tak licznych kampaniach reklamowych.

Ostatnio media obiegła informacja, że 91 – latek trafił do szpitala ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Co takiego się dzieje?

Michaił Gorbaczow w szpitalu. Bliscy niepokoją się

Jak donoszą media, Gorbaczow od lat choruje na cukrzycę, co spowodowało szereg innych dolegliwości, na przykład problemy z nerkami. W związku z tym mężczyzna potrzebuje być hospitalizowany i musi znajdować się pod stałą opieką specjalistów. Dlatego właśnie w ostatnim czasie trafił do szpitala.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ