Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek telewizyjnych, Anny Kalczyńskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Na jaw wyszły zarobki kobiety - są niebotycznie wysokie! Jakim wynagrodzeniem może poszczycić się dziennikarka?

Nie od dziś wiadomo, że wszystkie znane osobistości polskiego show – biznesu, które występują w telewizji zajmując przeróżne stanowiska mogą poszczycić się ogromnymi zarobkami. Zdaniem wielu - aż zbyt dużymi, które są niewspółmierne do wynagrodzeń osób wykonujących swoje zawody w cieniu.

Dziennikarze i prezenterzy telewizyjni z całą pewnością należą do grona osób zarabiających najwięcej, o czym często mówią noszone przez nich drogie, markowe ubrania czy poruszanie się luksusowymi samochodami.

Anna Kalczyńska bez cienia wątpliwości należy do osób, które nie mogą narzekać na brak pieniędzy!

Zarobki Anny Kalczyńskiej powalają! Wow, co za kwoty!

Anna Kalczyńska to prowadząca popularną śniadaniówkę “Dzień Dobry TVN” dziennikarka z wieloletnim stażem. 43 – letnia kobieta nie raz pokazuje w sieci, że lubi drogie ubrania czy dodatki, a także często podróżuje, zatem można domyślić się, że wynagrodzenie jest naprawdę spore.

W zależności od źródeł miesięczny dochód prezenterki wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ