Całkiem nowe wieści dotyczące prezydenta Rosji, Władimira Putina właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że coraz więcej osób potwierdza spekulacje o rzekomych chorobach polityka. Z czym zmaga się inicjator agresywnych działań przeciwko Ukrainie?

Wojna na Ukrainie trwa już nieprzerwanie od kilku miesięcy. Bohaterska postawa obywateli broniących swój kraj sprawia, że nasi wschodni sąsiedzi uznawani są za niezłomnych i nieustraszonych, a opinia na temat prezydenta Rosji, Władimira Putina zmierza w odmienną stronę - w ostatnim czasie stał się on najbardziej negowaną osobą na świecie.

Inicjator agresji na Ukrainę spodziewał się, że jego “specjalna operacja wojskowa” potrwa maksymalnie kilka dni, lecz z każdym dniem i tygodniem trwania wojny prezydent jest coraz bardziej sfrustrowany i podejmuje ryzykowniejsze działania.

Czy ma to związek z jego stanem zdrowia?

Stan zdrowia Władimira Putina skłania go do podejmowania ryzykownych działań?!

W sieci pojawiło się sporo spekulacji o różnych chorobach, jakie rzekomo dolegają prezydentowi. Zdaniem wielu osób jest to bardzo możliwe i tłumaczy wiele irracjonalnych zachowań.

- Krążą pogłoski, że jest chory... Myślę, że są prawdziwe. To mnie naprawdę przeraża, ponieważ osoba, która jest naprawdę chora, nie dba o to, co dzieje się dalej. - mówiła żona rosyjskiego oligarchy.