Jak to czasem bywa, informacje zawarte na mediach społecznościowych przeważnie są tym, co autor publikacji chciał przekazać. Nie jest zatem tajemnicą, że pani sędzia Krystyna Pawłowicz lubi czasem pochwalić się zdjęciami, do których pozuje z bardzo znanymi osobistościami.

Krystyna Pawłowicz nie kryje skrępowania, jednocześnie widać, że ciasto jej smakuje

Teraz media donoszą, że Krystyna Pawłowicz opublikowała 1 lipca przed południem wspólne zdjęcia z kardynałem Nyczem. Oboje siedzą przy stole okrytym białym obrusem, na którym stoją herbaciane i żółte kwiaty i minimalistyczna zastawa.

Nieco skrępowani obecnością fotoreporterów, pałaszują ciasto, przed którym stoją kieliszki – być może z winem.

Jak donosi Super Express, być może była to babka nasączona czymś pysznym. Pani sędzia na swoim koncie na Twitterze umieściła również opis do zdjęć, aby było wiadomo, w jakich okolicznościach zasiadła do stołu z duchownym - Wstawiłam jeszcze raz, bo wcześniejszy tweet z tymi zdjęciami niechcący skasowałam. Tu oszukuję, że nie lubię ponczowych ciast i bronię się przed zdjęciem mego lekkiego łakomstwa. W Nuncjaturze, w środę w rocznicę pontyfikatu Ojca Świętego Franciszka - napisała pani polityk.

Pani Krystyna wdała się również wymianę zdań z jednym z internautów, który w komentarzu napisał, że jeśli pani Krystyna nie zmaga się z cukrzycą, może spokojnie korzystać z możliwości poczęstunku słodkimi wypiekami od czasu do czasu.

Inna internautka stwierdziła, że łakomstwo to łakomstwo i nie może być duże, ani małe. Zaznaczyła również, że jest tego przykładem i pochwaliła Krystynę Pawłowicz za wybór jasnej koszuli, w której jest jej do twarzy.

O tym się mówi: Potworna drożyzna w nadmorskich kurortach. Internauci dzielą się doświadczeniami

Zerknij: Zenek Martyniuk znalazł sobie kolejną muzę. To z nią chce teraz występować na scenie. Co na to Danuta