Rosyjska agresja na Ukrainę trwa w najlepsze, a wraz z nią nie milkną doniesienia prasowe, na temat sytuacji na terenach okupowanych.

Bohaterka wzruszyła do łez i pokrzepiła rodaków

Cały świat zwrócił oczy stronę ukraińskich miast i wsi, gdy rosyjscy poborowi i najemnicy wkroczyli tam, aby wykonać rozkazy rosyjskich dowódców.

Według narracji w radzimira Putina i Kremla, wszystkie obrazy widziane w mediach i internecie, które z pewnością zryją się boleśnie w pamięć wielu ludzi to jedynie specjalna operacja wojskowa mające na celu zapobiegać rozpadowi jedności Rosji.

Efektem tej specjalnej operacji jest śmierć, strach, głód, łzy i determinacja zarówno obywateli Ukrainy, jak i innych krajów chcących wesprzeć ofiary Rosjan w walce z okupantem.

Media społecznościowe obiegł film, na którym odważna ukraińska dziewczynka śpiewa hymn Ukrainy, przechodząc jednocześnie mało przyjemny zabieg bandażowania nóżki. Nagranie niezwykle wzruszyło internautów, a rodakom dziewczynki z pewnością dodało sił do poradzenia sobie z wrogiem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Babcia Barona trafiła do domu opieki. Seniorka jest znaną aktorką

Zerknij: Milionom Polaków w portfelach zostają nędzne grosze. Wzrost cen nie ma zamiaru wyhamować. Czerwcowa inflacja nie napawa optymizmem. Co będzie dalej