Katarzyna Dowbor wyrzucona z TVP. Znajoma dziennikarki opowiedziała o tym, jak naprawde wyglada rzeczywistosc w Telewizji Polskiej. Pracownicy są źle traktowani?

Katarzyna Dowbor jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Kobieta od blisko trzydziestu lat pracowała w Telewizji Polskiej. To właśnie ona należała do twarzy stacji, które przyniosły jej jedne z największych korzyści. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna. Katarzyna Dowbor pożegnała się z TVP. Jej kolezanka zdradzila, jak naprawde wygladala sytuacja dziennikarki “od kuchni”.

Katarzyna Dowbor pożegnała się ze stacją TVP w 2013 roku. W tamtym momencie informacja o zwolnieniu dziennikarki była dla wszystkich szokiem. Dopiero po latach na jaw wyszła cała prawda na temat tamtej sytuacji.

Katarzyna Obara zdecydowała się podczas rozmowy z reporterem Plejady opowiedzieć o tym, jak wyglądało rozstanie TVP z Katarzyną Dowbor. Jak zdradza koleżanka zwolnionej dziennikarki, Dowbor otrzymała wypowiedzenie ze względu na… wiek!

Katarzyna Dowbor/Instagram @katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor/Instagram @katarzyna_dowbor_official