Andrzej Sikorski po sfinalizowaniu "Sanatorium miłości 2022" wciąż prężnie działa w przestrzeni publicznej.

Andrzej Sikorski lawiruje na salonach show-biznesu?

Były uczestnik programu nie traci ani chwili swojego nowego, medialnego życia i stale udziela wywiadów na temat swoich randkowych podbojów, jakich doświadczył podczas trwania programu.

"Sanatorium miłości 4" od dawna tkwi w kartach historii tej kasowej serii, podczas gdy Warszawiaka Andrzeja Sikorskiego coraz mocniej dopada rozpoznawalność i sława w kręgach miłośników show o miłosnych podbojach seniorów. Dawny piłkarz i trener z dziką rozkoszą udziela się we wszelkich programach telewizyjnych, ciesząc się coraz większą rozpoznawalnością i popularnością.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Andrzej Sikorski (@sikor1957)

Jakiś czas temu zobaczył się z zaręczonymi przed kilkoma tygodniami Natalią i Markiem. Wraz z Moniką Zajączkowską powspominał grillowanie w jednym z programów śniadaniowych emitowanych w rządowej Telewizji Polskiej. To jednak jedna z wielu atrakcji dla widzów show, gdyż Andrzej Sikorski zjawił się na uczcie pod Działdowem i skorzystał z okazji, aby spotkać się z Królową Turnusu trzeciego sezonu "Sanatorium miłości", Halinką Jaksą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Andrzej Sikorski (@sikor1957)

Jak się okazuje, byli oni gośćmi specjalnymi tego zacnego wydarzenia, z którego fotorelacją nie omieszkał się pochwalić w mediach społecznościowych. Ze wspólnego zdjęcia Halinki i Andrzeja bije wyraźna sympatia.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mama otworzyła kubek "niekapek" z przedszkola córki. Tego nie spodziewała się zobaczyć. Opublikowała ostrzeżenie

Zerknij tutaj: Ci seniorzy nie spodziewali się takiej zdrady. Chcąc pomóc, stracili pieniądze. O co chodzi

Nie przegap: Wypłata czternastej emerytury za pasem. Niezwykle istotny będzie termin, w którym pieniądze trafią do seniorów. Warto ich dopilnować, by nie przepadły