Jak podaje portal "O2", Karol Strasburger ani myśli o emeryturze. Wciąż pozostaje aktywny zawodowo i udziela się na różnego rodzaju wydarzeniach. Ostatnio można go było zobaczyć w towarzystwie młodej kobiety, którą nie była jego żona! Poznajcie szczegóły!

Karol Strasburger w towarzystwie młodej kobiety

Ostatnio mieliśmy zobaczyć Karola Strasburgera na VIP Cross 2022, na którym pojawiło się wielu sławnych i lubianych. W tłumie, poza prowadzącym "Familiadę", można było wypatrzeć Przemka Saletę, czy Monikę Richardson.

Na wydarzeniu Karolowi Strasburgerowi towarzyszyła o 31 lat od niego młodsza tancerka Anna Głogowska, którą jakiś czas temu łączono z Mikołajem Roznerskim. Wcześniej Głogowska związana była ze starszym od siebie Piotrem Gąssowskim, z którym doczekała się narodzin dziecka.

Strasburgerowi i Głogowskiej zrobiono sporo wspólnych zdjęć, które nie pozostawiają wątpliwości, że oboje świetnie bawili się w swoim towarzystwie. "Super Express" zdecydował się postawić nawet pytanie, czy żona prowadzącego "Familiadę" ma powody do obaw w związku z tym, jak jej mąż dobrze dogadywał się z tancerką.

Rodzina Karola Strasburgera

Przypomnijmy Karol Strasburger jest obecnie mężem Małgorzaty Weremczuk. Ich znajomość zaczęła się od wsółpracy - Weremczuk była agentką prowadzącego "Familiadę". Z czasem pomiędzy nimi zaczęło rodzić się uczucie.

Związek Weremczuk i Strasburgera budził sporo emocji, przede wszystkim ze względu na różnicę wieku, która w ich przypadku wynosi aż 37 lat. Dla nich to nie była przeszkoda i 10 sierpnia 2019 roku para pobrała się w dworku w Konstancinie. Niedługo potem doczekali się narodzin córki Laury, która ma już 3 lata i jest oczkiem w głowie tatusia.

Karol Strsburger i Małgorzata Weremczuk/YouTube @Health & Fitness
Karol Strsburger i Małgorzata Weremczuk/YouTube @Health & Fitness
Karol Strsburger i Małgorzata Weremczuk/YouTube @Health & Fitness

A wy, jak myślicie? Czy Małgorzata Weremczuk ma powody do zazdrości?

To też może cię zainteresować: Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia Ewy Szykulskiej. Aktorka potrzebuje pomocy nawet w najprostszych czynnościach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po Polsce. W trakcie ostatnich spotkań nie obyło się bez wpadek. O czym mowa

O tym się mówi: Mama otworzyła kubek "niekapek" z przedszkola córki. Tego nie spodziewała się zobaczyć. Opublikowała ostrzeżenie