Nie da się ukryć, że wkrótce byli małżonkowie mają na swoim koncie naprawdę trudny czas. Choćby zaledwie w ubiegłym roku w mediach pojawiały się liczne zdjęcia pary z ich hucznego ślubu to małżeństwo nie przetrwało więcej jak kilka miesięcy i zakończyło się w atmosferze niemałego skandalu.

Wiele pokazuje jednak, że oboje, choć osobno to starają się poukładać swoje życie na nowo i zacząć nową drogę życia. Aktorka chciałaby to jednak zrobić jak najszybciej, lecz coś istotnego stoi jej na przeszkodzie. O co chodzi?

Joanna Opozda chce ruszyć do przodu ze swoim życiem. Coś ważnego stoi jej na przeszkodzie. Czy uda się jej wejść na nową drogę z „czystą kartą”?

Rozstanie z Antonim Królikowskim i wszelkie sytuacje, które wydarzyły się po tym, jak informacja na temat powodów zakończenia małżeństwa wyciekła do prasy wywołały u Joanny Opozdy istotne załamanie nerwowe i problemy natury psychicznej. Właśnie dlatego postanowiła udać się na terapię. W rozmowie z „Na Żywo” przekonywała, że choć wiedziała, że to nie jej wina to czuła spore zażenowanie tym, że nieoczekiwanie i niemiłych okolicznościach znalazła się na świeczniku.

Joanna Opozda chce zacząć wszystko od nowa. Okazuje się, że niezwykle mocno podjęła zamiar wycięcia ze swojej przeszłości nieprzyjemnych sytuacji, w tym jej zdaniem nieważnego ślubu kościelnego. Aktorka ma podejmować starania, aby udało się unieważnić sakrament. Tylko to ma dać jej poczucie wolności.

- Mogłaby układać sobie życie na nowo, bez tych kłopotliwych ograniczeń. Ale Antek? Jego chyba to tak bardzo nie rusza – powiedział znajomy aktorki, cytowany przez Pomponik.

Jak informował portal "Życie News": NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MARCINA HAKIELA. DZIECI NIEZWYKLE ZASKOCZYŁY TANCERZA NIESAMOWITYM PREZENTEM W DZIEŃ OJCA. POJAWIŁY SIĘ WIELKIE ŁZY WZRUSZENIA

Przypomnij sobie: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO: POZNALIŚMY PERSONALIA PIERWSZEGO ZAWODNIKA JESIENNEJ EDYCJI SHOW. WIDZOWIE LUBIANEGO SHOW POLSATU CZEKAJĄ NA RYWALIZACJĘ

Portal "Życie News" pisał również: MĄŻ MARIANNY SCHREIBER JEST JUŻ PO JEDNYM ROZWODZIE. NIESPODZIEWANE DONIESIENIA O ZNANYM POLITYKU PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. MODELKA KOMENTUJE