Portal „Pudelek” podaje, że znowu głośno zrobiło się o Mariannie i Łukaszu Schreiber. Jak się okazuje, niedoszła gwiazda „Top Model” nie jest pierwszą żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości.

Sensacyjne doniesienia opisał tygodnik „Polityka”, który przeprowadził wywiady z bliskimi z otoczenia pary oraz z samą modelką. Okazuje się, że gdy para się poznała, mężczyzna zakończył właśnie nieudane małżeństwo.

„Miał za sobą rozwód i dziecko z pierwszego małżeństwa, ale był to związek niesakramentalny” – można przeczytać w tygodniku.

Zapytana o to Marianna Schreiber potwierdziła, że wiedziała o tym, jednak dla niej nie liczy się przeszłość, ale teraźniejszość. Uznała, że jej mąż jest bardzo dobrym człowiekiem i ojcem.

Modelka zachęciła do przeczytania wywiadu, zwróciła też uwagę na niektóre wypowiedzi znajomych, do których ma trochę żalu uznając, że pewne rzeczy powinni byli zachować dla siebie.

Założycielka partii politycznej „Mam dość 2023” przyznała też, że z mężem walczą z małżeńskim kryzysem w związku z działalnością medialną i polityczną kobiety. Modelka wielokrotnie wspominała, że różnice ideologiczne bardzo dają się parze we znaki mimo to się kochają i chcą wytrwać w związku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Telewizja Polska przegrała głośny proces sądowy z Moniką Olejnik. Państwowa stacja ma orzech do zgryzienia. Czy dziennikarka otrzyma zadośćuczynienie

Jak informował portal „życie.news”: Małgorzata Niemirska obchodzi urodziny. Gwiazda „Czterech pancernych i psa” była niegdyś w centrum skandalu. Przyjęła oświadczyny żonatego mężczyzny

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Zaskakujące doniesienia o relacjach Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Czy aktor zamierza odzyskać dawną partnerkę

Sprawdź również ten artykuł: Już wkrótce może nas czekać podniesienie wieku emerytalnego. Sytuacja demograficzna się pogarsza. Pojawiły się alternatywne pomysły na zmiany