Małgorzata Niemirska, która obchodzi dzisiaj swoje 75. urodziny najlepiej pamiętana jest z seriali „Czterej pancerni i pies”, „Złotopolscy”, „Leśniczówka” oraz „Samo życie”. Do tego ma na swoim kocie liczne role teatralne.

Portal „Super Express” przypomina pikantne szczegóły z jej życia, zwłaszcza tego miłośnego, a jak sama przyznała, jest kochliwą osobą.

Aktorka po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze na studiach za Andrzeja Makowieckiego. Jak się jednak później okazało, nie był on miłością jej życia.

Na planie telewizyjnego spektaklu poznała Marka Walczewskiego, a wybuch uczucia zaskoczył nawet ich. Aktor szybko się oświadczył i został przyjęty.

Małgorzata Niemirska / YouTube: Uwaga! TVN
Małgorzata Niemirska / YouTube: Uwaga! TVN

To jednak był prawdziwy skandal, ponieważ oboje byli w związkach małżeńskich, które postanowili zakończyć. Wiele osób z show-biznesu się jednak od nich odwróciło.

Małgorzata Niemirska i Marek Walczewski pobrali się w 1974 roku i razem spędzili ze sobą kilka szczęśliwych dekad. Niestety w połowie lat 90. a aktora zdiagnozowano Alzheimera i jego stan zdrowia bardzo się pogorszył. Zmarł w 2009 roku.

Gwiazda nadal jest aktywna zawodowo i nie zamierza rezygnować z marzeń. W ostatnim wywiadzie powiedziała, że nadal czeka na swoją rolę życia.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Wołodymyr Zełenski w niepokojących słowach o możliwych planach Rosji w terytorialnej ekspansji. Prezydent przekonuje, że Putina interesuje Warszawa

Jak informował portal „życie.news”: Już wkrótce może nas czekać podniesienie wieku emerytalnego. Sytuacja demograficzna się pogarsza. Pojawiły się alternatywne pomysły na zmiany

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Zaskakujące doniesienia o relacjach Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Czy aktor zamierza odzyskać dawną partnerkę

Sprawdź również ten artykuł: Światło dzienne ujrzały nowe informacje na temat odejścia Krzysztofa Krawczyka. To oni odebrali telefon informujący, że artysty nie ma już wśród nas