Jak informuje serwis Pomponik, do wiadomości publicznej podano właśnie nazwisko pierwszego uczestnika jesiennej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, na którą z utęsknieniem od dawna czekają liczni fani popularnego formatu stacji Polsat. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć kolejne zmagania wielkich gwiazd wcielających się w inne wielkie gwiazdy. Fantastyczna zabawa gwarantowana!

Jednak kto będzie pierwszym uczestnikiem nowej edycji show, która znajdzie się na antenie Polsatu już we wrześniu? Stacja ujawniła personalia pierwszej gwiazdy. W tej chwili pełna lista gorących nazwisk edycji nie jest jeszcze znana, ale już wiadomo, że w tej grupie znalazł się znany i popularny aktor. Kto to?

Kim jest pierwszy uczestnik jesiennej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? To znany i lubiany aktor!

Okazuje się, że pierwszą osobą, która znajdzie się zapowiadanej na jesień edycji programu jest Michał Milowicz. Aktor i showman nieraz udowodnił, że posiada spory talent wokalny i doskonale radzi sobie z rudnymi zadaniami scenicznymi. Wśród jego atutów jest też spory dystans do siebie i potężne poczucie humoru – taka kombinacja to przepis na sukces, a może nawet na wygraną!

Dla przypomnienia, ostatnią 16. Edycję ;programu wygrał Danzel i postanowił przekazać wygraną, czyli 100 tysięcy złotych na rzecz podopiecznych fundacji Polsat.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ SZPAK WYJAWIŁ NAJWIĘKSZY SEKRET W ŻYCIU. WOKALISTA POSTANOWIŁ PRZYZNAĆ TO, CZEGO WSZYSCY OD DAWNA SIĘ SPODZIEWALI. ODWAŻNE WYZNANIE MUZYKA

Przypomnij sobie: SIOSTRZENICA POLSKIEGO PREMIERA WYMAGA NATYCHMIASTOWEGO LECZENIA! KLARA WILLIAMS ULEGŁA POWAŻNEMU WYPADKOWI. POJAWIŁA SIĘ PILNA PROŚBA O WSPARCIE

Portal "Życie News" pisał również: JEDEN Z NAJSŁYNNIEJSZYCH GWIAZDORÓW AMERYKAŃSKIEJ TELEWIZJI PRZYZNAŁ, ŻE MA POLSKIE KORZENIE. KIEDYŚ NAZWAŁ KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO „KRETYNEM Z POLSKI”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NA BAJKOWYCH WAKACJACH WRAZ Z MĘŻEM. CELEBRYTKA UCHWYCONA W NIEBYWAŁYCH POZACH NA JACHCIE. ZAWSZE CHCE DBAĆ O SWOJĄ SYLWETKĘ