Całkiem nowe wieści prosto z Ukrainy. Wojna trwa w najlepsze, a zapasy powoli się kończą... Ukraiński dyplomata z ważnym apelem do krajów zachodnich. To naprawdę ważne! Koniecznie przeczytaj!

Najazd zbrojny Rosji na Ukrainę trwa nieprzerwanie od ponad czterech miesięcy! To wręcz nieprawdopodobne, co dzieje się za naszą wschodnią granicą oraz jak wiele strat już odnieśli nasi sąsiedzi. Wiele rodzin zostało porozdzielanych, ludzie potracili dorobki życia, pracę, wiele osób zginęło, a same miasta zostały poniszczone w ogromnym stopniu.

Choć z początku każdy sądził, iż ta sytuacja potrwa maksymalnie kilka dni, tak jednak mija już ich sporo ponad sto, a końca nie widać... Każdy kolejny dzień zmagań oznacza coraz większą porażkę dla Rosji, a dla Ukrainy - mobilizację narodu. Niestety jednak, zapasy kiedyś się skończą...

Ukraiński dyplomata z ważnym apelem!

Denys Szarapow, wiceminister obrony do spraw zakupów wystosował ważny apel do krajów zachodnich o pomoc militarną.

- Potrzebujemy artylerii, pocisków artyleryjskich, wozów bojowych piechoty, pojazdów opancerzonych, czołgów. Naprawdę potrzebujmy systemu obrony powietrznej i wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych, a także precyzyjnych systemów uzbrojenia, co dałoby nam przewagę nad wrogiem – brzmi komunikat.