Całkiem nowe fotografie, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych i lubianych postaci polskiego show – biznesu, detektywa Krzysztofa Rutkowskiego zaskakują. Mężczyzna poszedł śladami swojej żony i zafundował sobie niemały prezent... Sprawił sobie nowy uśmiech! Zęby małżonków błyszczą jak diamenty. Fani mają mieszane uczucia...

Nie od dziś wiadomo, że Krzysztof Rutkowski należy do grona najbardziej intrygujących postaci wśród polskich celebrytów. Detektyw zasłynął z wielu akcji poszukiwawczych, które były bardzo skuteczne - mężczyzna zna się na fachu.

Ponadto, swoją uwagę od lat zwracał także charakterystyczną fryzurą czy stylem bycia, gdyż nie ukrywa, że lubi luksusy.

Najnowsze fotki pokazują, że nadal szuka nowych wrażeń i inwestuje w swój wygląd!

Zęby małżonków lśnią niczym diamenty!

Jakiś czas temu żona Rutkowskiego wstawiła sobie... złote zęby! Teraz detektyw poszedł drogą żony i również przeszedł podobną metamorfozę, choć jak sam mówi, doktor z wybranej kliniki nie był temu przychylny.

- Ciężko mi było przekonać Piotra Trafidło do tej metamorfozy, ale w końcu się udało. Mi zdecydowanie Hollywood Smile nie wystarczy, jak szaleć to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. - napisał Rutkowski.