Najnowsze nagranie opublikowane w mediach społecznościowych Macieja Dowbora oraz jego żony, Joanny Koroniewskiej robi prawdziwy szał. Para tym razem przeszła samych siebie, a fani są zachwyceni! Co takiego wymyślili? Koniecznie zobacz!

Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor bez cienia wątpliwości należą do najbardziej zgranych i lubianych par w polskim show – biznesie. Tak dobranego duetu dawno nie było, oboje idealnie pasują do siebie przede wszystkim ze względu na poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

W obliczu pandemii małżeństwo zyskało jeszcze więcej fanów, gdyż zaczęli nagrywać “Domówki u Dowborów” czyli rozmowy z innymi celebrytami, a także wiele innych, śmiesznych filmików, które często ukazują prawdziwe życie.

Tak też jest z najnowszym nagraniem nawiązującym do właśnie rozpoczętych wakacji. Co takiego pokazali?

Fani są pod wrażeniem ich pomysłów!

Ostatni filmik nosi tytuł “Jak odpocząć od dzieci w wakacje?” i przedstawia ich samych w roli rodziców, którzy rozkoszują się latem... w słuchawkach, aby nie słyszeć krzyku dzieci!

Nagranie bardzo spodobało się fanom i masowo zaczęli pisać wiele pozytywnych komentarzy! Poza tym komentowali także nienaganną sylwetkę Joanny Koroniewskiej.