Poszukiwane przez Polaków informacje pod koniec każdego miesiąca właśnie ujrzały światło dzienne. Jak zawsze w tym czasie, wiele osób zastanawia się, czy w najbliższą niedzielę będzie można kupić różne produkty w dyskontach i innych sklepach otwartych tylko w tygodniu. Z racji, że trwa ostatni weekend czerwca w sieci zaczęły pojawiać się owe pytanie – zatem odpowiemy! Czy w niedzielę będzie można zrobić zakupy? Wykaz niedziel handlowych, jakie pozostały do końca roku - zapamiętaj!

Od samego początku wprowadzenia podziału na niedziele handlowe i niehandlowe Polacy mają mieszane opinie na ten temat. Jedni popierają taką inicjatywę i uważają, że osoby pracujące w dyskontach czy galeriach powinny mieć więcej wolnego, inni zaś wręcz przeciwnie, gdyż niedziela jest często jedynym dniem, kiedy mają czas wolny na zakupy.

Niedziele handlowe są także dość nieregularnie “porozrzucane” w kalendarzu, co często wprowadza zamieszanie i frustrację, gdyż mało osób pamięta, która niedziela będzie handlową. Co z jutrzejszą, będącą ostatnią niedzielą czerwca?

Czy jutro Polacy zrobią zakupy w sklepach wielkopowierzchniowych?

Okazuje się, że trwający ostatni weekend czerwca jest handlowy! Już jutro zatem będzie można zrobić zakupy w sklepach, takich jak Auchan czy Biedronka oraz w galeriach handlowych.

Przedstawiamy wykaz pozostałych niedziel handlowych w tym roku - pozostało ich bardzo niewiele:

  • 28 sierpnia

  • 11 grudnia

  • 18 grudnia