Jedno z najnowszych nagrań opublikowanych w mediach społecznościowych Agaty Młynarskiej zrobiło prawdziwą furorę w sieci, a zwłaszcza wśród damskiej części obserwatorów. Dziennikarka na wideo przekazuje ważne przesłanie oraz ciekawe informacje, o których nie każdy wiedział. Młynarska szczerze o menopauzie – koniecznie zobacz to nagranie!

Agata Młynarska jest jedną z najbardziej lubianych i szanowanych dziennikarek w polskim show – biznesie. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie już w latach 80 będąc prezenterką telewizyjną. Dziś działa głównie w sieci nagrywając swój autorski program “Agata się kręci” na platformę YouTube oraz Instagram, choć można jeszcze ją ujrzeć na TVN Style.

Prowadzony przez kobietę program w Internecie cieszy się sporym zainteresowaniem, gdyż dziennikarka porusza wiele ciekawych tematów, tak jak ostatni dotyczący menopauzy.

To nagranie robi w sieci szał!

Agata Młynarska spotkała się z ginekolog Martyną Sikorą, aby wspólnie ze specjalistką przekazać wiele cennych informacji o menopauzie. Fanki były zachwycone takim przekazem!

– Menopauza to nie jest fajny stan. Zacznę od tego tematu, bo jest najbliższy memu sercu. W wieku dojrzałym menopauza dewastuje ciało. Podczas menopauzy są poty nocne, trzeba wstawać i się przebierać - brzmi fragment wypowiedzi specjalistki.

Internautki zaczęły masowo komentować owe spotkanie dziękując za sporą dawkę wiedzy!

- Cudnie, że się spotkałyście i przekazałyście tyle ważnych informacji. Wiele kobiet obawia się tych zmian. To nie tragedia. Chodzi o to, jaką postawę przyjmiemy w obliczu tej sytuacji, a dobrana suplementacja jest kluczowa – mówiła Internautka.