Całkiem nowe wieści dotyczące Edyty Górniak właśnie ujrzały światło dzienne. Jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, Edyta Górniak mieszka w ogromnej willi na samym Podhalu. Ten dom robi piorunujące wrażenie. Koniecznie przeczytaj!

Nie można zaprzeczyć, że Edyta Górniak należy do grona najbardziej uznanych i popularnych gwiazd polskiej sceny muzycznej od wielu lat. Kobieta zadebiutowała na scenie już dawno temu i choć jej lata świetności minęły, nadal jest niezwykle ceniona.

Wraz z trwaniem pandemicznej rzeczywistości zainteresowanie kobietą ze strony Internautów i mediów znacznie wzrosło, co spowodowane było nie kolejną płytą, a.… zwiększoną aktywnością gwiazdy w sieci i głoszeniem zaskakujących teorii.

Kobieta bardzo często wypowiadała się szczerze o pandemii, szczepionkach, a także różnych mistycznych zagadnieniach, czym zaintrygowała społeczność.

Ten dom robi wrażenie!

Wraz z początkiem pandemii także przeprowadziła się do domu w górach, aby zapewnić sobie prywatność. Okazuje się, że dom to nie żadna chatka, a prawdziwa willa licząca aż cztery kondygnacje! Jest to połączenie góralskiej tradycji oraz nowoczesności, co razem prezentuje się fenomenalnie!