Całkiem nowa wypowiedź Urszuli Dudziak mocno zaskoczyła wiele osób. Ceniona i uwielbiana artystka opowiedziała, czy ponownie wzięłaby udział w kultowym programie “The Voice of Poland”. Okazuje się, że nie ma takich planów - fani są zasmuceni. Lecz największym zaskoczeniem jest powód takiej decyzji!

Urszula Dudziak należy do grona najbardziej zasłużonych i szanowanych przez publiczność artystów polskiej sceny muzycznej. Kobieta przez wiele lat kariery scenicznej wydała aż 50 albumów oraz pojawiała się na największych wydarzeniach.

Podobnie jak inne znane gwiazdy, otrzymała propozycję udziału w popularnym programie “The Voice of Poland” - propozycję przyjęła, lecz nie zagościła tam na długo. Czy zamierza wrócić? Odpowiedź zaskakuje!

Urszula Dudziak - “To kosztowało mnie bardzo dużo stresu”

Urszula Dudziak w jednym z wywiadów wyznała, że rola jurorki była dla niej bardzo stresująca, gdyż czasem ciężko było wyczuć, czy dany uczestnik ma potencjał czy nie.

(…) ktoś zaśpiewał na średnim poziomie, a potem pamiętam, że Michał Szpak poprosił tego wykonawcę, aby zaśpiewał (...) bez zespołu. I nagle ni stąd, ni zowąd wokalista, który zaśpiewał średnio, tak zaśpiewał, że buty wszystkim spadły. Ja się panicznie boję, że zrobię jakiś błąd, że nie docenię (…). - wyznała.