Aktualnie Andrzej Gołota nie zajmuje się już boksem, jednak Wciąż jest pamiętany i podziwiany przez wielu Polaków.

Andrzej Gołota w zaskakującej roli. Czy zajrzy na chwilę do kraju?

Tym razem zainteresowanie wzbudziła małżonka legendy polskiego boksu Mariola Gołota, która zawodowo zajmuje się sprawami prawniczymi, a także sędziowaniem podczas walk bokserskich.

Nie jest zaskakujące bowiem, że jako żona legendy polskiego pięściarstwa Mariola Gołota wyrobiła sobie licencję sędziego bokserskiego.

Małżonkowie stanęli na ślubnym kobiercu w 1990 roku, doczekawszy się córki Aleksandry oraz syna Andrzeja, rodzinka od lat osiedlona jest w Stanach Zjednoczonych, jednak po instagramowym profilu Marioli Gołoty widać, że polska wciąż pozostaje w ich sercach.

Jakiś czas temu prawniczka udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię archiwalną, na której widać jej małżonka w żołnierskim polskim mundurze. Pewien szczegół widoczny na fotografii nie umknął uwadze komentujących publikację internautów.

Jak się okazuje, Andrzej Gołota za młodu zdobył w wojsku stopień kaprala, o czym świadczą dwie belki na jego ramieniu. Z opisu do zdjęcia wynika, że Andrzej Gołota otrzymał od polskiego Wojska wezwanie do rezerwy - Andrzej otrzymal wezwanie do wojska (rezerwy?) w Polsce… - napisała pani Gołota.

O tym się mówi: Aleksander Łukaszenka coraz szerzej otwiera militarne wrota przed Kremlem. Co z tego wyniknie

Zerknij: Wypłata czternastej emerytury za pasem. Niezwykle istotny będzie termin, w którym pieniądze trafią do seniorów. Warto ich dopilnować, by nie przepadły