Nie jest tajemnicą, że Urszula Dudziak jest jedną z najbardziej kultowych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jako jurorka talent show The Voice of Poland zawsze dawała z siebie wszystko, aby wyłonić spośród wielu uczestników prawdziwe talenty wokalne.

Urszula Dudziak raczej nie wróci do jury

Teraz nie ma już jej w szeregach jury, a wielu widzów chciałoby ponownie zobaczyć ją w tym gronie. Z jej rozmowy z JastrzabPost niestety dowiadujemy się, że nie planuje powrotu do w roli jurorki, gdyż nie czuję się na siłach, aby oceniać talenty wokalne przybywających tam uczestników.

Jak przyznała, łatwo jest popełnić błąd podczas podejmowania decyzji, czego bardzo się obawia. Przytoczyła w rozmowie z reporterką jedną z sytuacji, jaka miała miejsce, gdy po wysłuchaniu wykonania uczestnika, Michał Szpak poprosił go o zaśpiewanie acapella.

Piosenkarka stwierdziła, że wokalista ze średniego i przeciętnego wykonania z orkiestrą przeszedł na prośbę Michała w wokalne mistrzostwo bez pomocy orkiestry.

Podsumowała opowieść zdaniem, że ta jedna decyzja Michała Szpaka spowodowała, że uczestnik nie został odrzucony po średnim wykonaniu piosenki, lecz otrzymał drugą szansę na zaprezentowanie swojego talentu w innych warunkach.

Była taka sytuacja, że ktoś zaśpiewał na średnim poziomie, a potem ja pamiętam, że Michał Szpak poprosił tego wykonawcę, aby zaśpiewał a capella, bez zespołu. I nagle ni stąd, ni z owąd wokalista, który zaśpiewał średnio, tak zaśpiewał, że buty wszystkim spadły. Tak więc można było się pomylić. Przez jedną decyzję Michała okazało się, że to jest faktycznie fantastyczny wokalista. Ja tego się panicznie boję. Że zrobię jakiś błąd, że nie docenię, że nie poznam naprawdę tego talentu, który może drzemie w poszczególnym wokaliście. Za dużo mnie to kosztuje zdrowia - wyjaśniła gwiazda.

Mówiła to, mając w głosie wdzięczność dla Michała za jego decyzję jako jurora. Rozmowę można zobaczyć na platformie YouTube, na kanale JastrzabPost, gdzie tytuł brzmi "Dudziak o wpadce szpaka [...]”

Na szczęście widzowie i internauci lepiej zrozumieli wypowiedź Urszuli Dudziak niż pani dziennikarka i mają świadomość tego, legendarna piosenkarka Urszula Dudziak opowiedziała o własnej wpadce, a nie o błędzie Michała Szpaka.


źródło: YouTube/JastrzabPost

O tym się mówi: Władimir Putin ma kolejny plan. Czy przetrenował szarżę na Polskę i Litwę za sankcje

Zerknij: Ciekawe wieści płyną o Krzysztofie juniorze Krawczyku. Ma wynajęte mieszkanie w samym środku miasta. Kto mu to opłaca