Nie jest to wprawdzie jego własność w sensie prawnym, lecz mieszkanie wynajęte w centrum miasta.

Krzysztof Igor Krawczyk nie miał dachu nad głową, a teraz już ma

Jak pamiętamy, junior od długiego czasu stara się o mieszkanie socjalne, lecz jak dotąd na oczekiwaniu się skończyło.

Ważną informacją jest to, że na jakiś czas został przygarnięty przez swoją dziewczynę, lecz niestety swoim zachowaniem sprawił, że ukochana zmuszona była się go pozbyć z mieszkania. Według medialnych doniesień, swymi zmiennymi nastrojami zamęczał mamę swojej dziewczyny.

Niemal 50-letni mężczyzna po raz kolejny stanął przed problemem i rozłożył ręce. Teraz media informują o bardzo pozytywnej zmianie w życiu Krzysztofa Krawczyka juniora, albowiem sam poradził sobie z wszelkimi formalnościami związanymi z wynajęciem mieszkania.

Przypomnijmy, że według jego opowieści, nie miał on zbyt intensywnie rozwiniętych relacji z rodziną.

W opłacaniu rachunków pomaga mu Krzysztof Cwynar i przyjaciele z integracyjnej grupy. Na jednej ze stron służących do tworzenia zbiórek, trwa właśnie zbiórka funduszy na opłacenie czynszu dla Krzysztofa Igora Krawczyka. Jak donosi JastrzabPost, mieszkanko nie jest duże, ale zagwarantuje mu dach nad głową do czasu, aż otrzyma długo wyczekiwane mieszkanie socjalne.

Znalazł sobie mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Wszystko zorganizował sam, nawet nie prosił nas o pomoc. Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza – powiedział mediom Zbigniew Rabiński.

O tym się mówi: Wojna na Ukrainie i Nowy Porządek Świata. Czy Władimir Putin zdradził swoje plany na NWO

Zerknij: Donald Tusk opublikował zaskakujący film. O czym debatował z Jarosławem Kaczyńskim po 15 latach