Media obiegło zaskakujące nagranie, jakie opublikowane zostało na tiktokowym profilu Donalda Tuska.

Jak widać na pierwszy rzut oka, jest totalny debiut byłego premiera Polski na tej platformie, gdyż widnieje tam, ten jeden film. Jest to nagranie rodzaju duet, na którym widać obydwóch polityków na podzielonym ekranie.

Parodia debaty między Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim. Zabawna, czy mało błyskotliwa?

Sztuczka użyta przez Donalda Tuska polega na tym, że używając archiwalnego nagrania z różnych wypowiedzi jego politycznego przeciwnika, stworzył filmik, dogrywając swoje uwagi do każdej z kwestii wypowiedzianej przez Jarosława Kaczyńskiego.

Można się spodziewać, że film bardzo szybko zyskała na popularności, gdyż nikt się nie spodziewał obecności Donalda Tuska na platformie takiej jak TikTok.

Sądząc po sekcji komentarzy, film po 22 godzinach od wrzucenia na platformę, zyskał 3105 polubień i 443 komentarzy, z których treści wynika, że zarówno kontekst filmu, jak i sama obecność polityka na platformie TikTok budzi różne emocje wśród internautów.

@donald_tusk Debata Tusk vs Kaczyński. 15 lat później… #polityka #politics #dlaciebie #fy #fyp #kaczyński #tusk #pis #po #drożyzna #inflacja ♬ dźwięk oryginalny - donald_tusk

Nie trzeba chyba przypominać, że Donald Tusk i Jarosław Kaczyński zdają się być zwaśnieni już od wielu lat, O czym można przekonać się przy każdej z wypowiedzi panów na temat tego drugiego. Jaka jest prawda, wiedzą tylko oni, a wielu internautów zapewne zastanawia się, jaka będzie reakcja i odpowiedź Jarosława Kaczyńskiego na twórczość internetową Donalda Tuska.

O tym się mówi: Mikołaj Roznerski drażni się z fanami. Opublikował zaskakujące zdjęcie

Zerknij tutaj: Kamil Sipowicz ujawnia co Kora przeżyła w ośrodku w Jordanowie. Potwierdza to doniesienia o skandalicznym traktowaniu wychowanków przez zakonnice