Nie jest tajemnicą, że Mikołaj Roznerski jest aktorem o wszechstronnych umiejętnościach w zakresie wcielania się w różnego rodzaju postaci.

Mikołaj Roznerski zagra Miłosza. Kim się okaże mężczyzna w sweterku w romby?

Od amantów, przez twardzieli po gryzipiórków, każda z ról jest w stanie wpasować się idealnie w talent aktorski Mikołaja Roznerskiego. Mogą to być zarówno role serialowe, jak i filmowe czy teatralne.

Ostatnia publikacja na instagramowym profilu aktora spowodowała spore poruszenie, gdyż na zdjęciu widać Mikołaja Roznerskiego ucharakteryzowanego na statecznego mężczyznę o łagodnym usposobieniu i uporządkowanym życiu.

Mężczyzna o imieniu Miłosz ubrany jest w klasyczny sweterek w romby, spod którego wystaje kołnierzyk koszuli w kratę. Okulary z okrągłą i czarną oprawką, oraz fragment tablicy do diagnozowania wzroku mogą świadczyć o tym, że Miłosz jest okulistą.

Poprzednie zdjęcie Miłosza pokazuje go podczas pracy przy mikroskopie. Czy jest zatem naukowcem lub laborantem? A może specjalistą od badania krwi?

Spekulacje w sekcji z komentarzami świadczą o tym, że widzowie oczekiwać będą pojawienia się brata bliźniaka uśmierconego wcześniej w serialu „Na dobre i na złe” Piotra Korbana.

Wszystko wskazuje na to, że bohaterowie serialu również będą zaskoczeni pojawieniem się Miłosza.

O tym się mówi: Na jaw wyszła tajemnica Łukasza Schreibera z PiS. Żona polityka przerwała milczenie

Zerknij: Jarosław Kaczyński zapewnia, że bojowe przygotowanie Polski dopięte jest na ostatni guzik. Padły zaskakujące deklaracje