Łukasz Schreiber, pełniący funkcję ministra z Prawa i Sprawiedliwości od paru lat jest mężem Marianny Schreiber. Małżonka polityka to zagorzała aktywistka, która postanowiła dać upust swoim poglądom i stworzyła plan na powstanie jej własnej partii politycznej o nazwie "Mam dość 2023".

Media doniosły o rozwodzie jednego z ministrów PiS. Jego małżonka zaskoczyła komentarzem

O parze małżeńskiej można wiele wyczytać, tymczasem światło dzienne ujrzały nowe detale z prywatnych spraw ministra Łukasza Schreibera.

Jak donosi Super Express, Łukasz Schreiber, wchodząc w związek z aktualną małżonką, był już rozwiedzionym ojcem.

Być może media i tabloidowi twórcy liczyli na mały skandal związany z tym faktem, gdyż o wypowiedź poproszono ponoć obecną ukochaną polityka w nadziei, że ta wyjawi sekretne żale do męża o jego przeszłość.

Tymczasem Marianna Schreiber zaskoczyła wszystkich swoim podejściem do historii, jaka zapisała się w życiu małżonka. Z jej słów wynika, że akceptuje wszystko, co miało miejsce w przeszłości jej mężczyzny, gdyż nie zrobił z tego przed nią tajemnicy.

Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość - zaznacza Marianna Schreiber.

Kobieta dodała, że ma u boku dobrego męża i ojca, co jest dla niej obecnie najcenniejsze. Jak widać, życie każdego z nas jest w stanie pogmatwać się w taki sposób, aby w przyszłości można było cieszyć się owocami owego pogmatwania.

Przypomnijmy aferkę, jaka powstała w sprawie internetowej aktywności pani Marianny. Jej odważne zdjęcia nie przeszkodziły w politycznej karierze męża Łukasza.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński zapewnia, że bojowe przygotowanie Polski dopięte jest na ostatni guzik. Padły zaskakujące deklaracje

Zerknij: Była ukochana Filipa Chajzera szczerze o swoich planach. Nie zamierza się umartwiać