Polski skoczek narciarski Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch kojarzą się głównie wszystkim Polakom z górską miejscowością Ząb. Teraz media obiegła informacja, że sportowiec wraz z żoną Ewą postanowił opuścić granice Polski i długo nie wracać.

Jakie miejsce urzekło małżonków tak bardzo, że długo nie wracali do domu w Zębie?

Jak donosi Super Express, na instagramowym profilu polskiego reprezentanta pojawiło się zdjęcie z opisem, które mocno zainteresowało zarówno internautów, jak i fanów skoczka, a także media.

Według informacji podanych przez medialne doniesienia, małżonkowie Kamil i Ewa świetnie dogadują się podczas podróży i wycieczek w różne zakątki świata. Jedno z najnowszych zdjęć, jakie Kamil Stoch opublikował na mediach społecznościowych, zdradza, że wyjechał on z ukochaną z Polski.

Jak się okazuje, miejsce docelowe tak bardzo przypadło do gustu celebrytom, że postanowili spędzić tam kilka dobrych tygodni.

Niedawno Kamil ponownie odwiedził to miejsce...

Na instagramowym profilu, a także na Facebooku możemy dowiedzieć się, zwyczaje i kultura, jakiego kraju i jakiej miejscowości stały się bliskie sercu Kamila Stocha i jego żony Ewy - Kranjska Gora🏔 Uwielbiam to miejsce😊 Wiosną z @ewabilanstoch mieszkaliśmy tu kilka tygodni i zawsze z sentymentem przemierzam tutejsze uliczki. W przerwie pomiędzy treningami, przyjechałem tu na moment żeby... kupić sobie kurtkę. Żałowałem że nie zrobiłem tego w marcu 🤷🏻‍♂️ ale czekała na mnie 🤩 Nawet sobie nie wyobrażacie jak świetnie będę skakał na kolejnym treningu 😎 - napisał pełen sentymentalnych wspomnień skoczek.

Jak się okazuje, Kranjska Gora jest popularnym ośrodkiem sportów górskich i turystycznych przez cały rok. Zimą współzawodniczą ze sobą narciarze alpejscy, a najlepsi skoczkowie biją nowe rekordy w sąsiedniej Planicy.

O tym się mówi: Pewne nagranie z plaży obiegło internet, robiąc furorę. Dziesiątki ubrań i ręczników zabrane turystom. O co chodzi

Zerknij: Zarobki Zenona Martyniuka wyszły na jaw. Ta kwota wprawia w osłupienie