Najnowsze fotografie publikowane w mediach społecznościowych Marcina Hakiela rozczulają do granic możliwości. Choreograf zabrał dzieci do wspaniałego miejsca. Fani jednogłośnie przyznają: tata na medal! Dokąd się wybrali?

Od kiedy w mediach pojawiła się oficjalna deklaracja ze strony Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela o rozpadzie ich małżeństwa, niemalże nikt nie mógł w to uwierzyć.

Para, która od kilkunastu lat uchodziła za wzór do naśladowania, wspaniałą rodzinę i zaskakująco zgrany duet nagle i niespodziewanie ogłosiła, że to koniec. Nic więc dziwnego, że wzrosło zainteresowanie nimi ze strony mediów i Internautów.

Wiele osób zastanawiało się, jak małżeństwo poradzi sobie z wychowywaniem dzieci, skoro postanowili się rozstać. Okazuje się, że póki co radzą sobie dobrze, lecz już wkradła się typowa dla rozwodów rywalizacja rodzicielska. O co chodzi?

Marcin Hakiel próbuje zapewnić dzieciom wspaniałe rozrywki

Po rozstaniu związków bardzo często jest tak, że każdy - czasem nieświadomie - próbuje zapewnić dzieciom lepsze rozrywki, niż drugi z rodziców. U Cichopek i Hakiela daje się to zauważyć widząc, w jaki sposób spędzają czas z dziećmi.

Ostatnio Marcin Hakiel zabrał pociechy do najbardziej popularnego w Polsce parku rozrywki, co na pewno bardzo im się podobało.