Najnowsze wieści dotyczące byłej tenisistki, Agnieszki Radwańskiej właśnie wyciekły do mediów. Okazuje się, że emerytowana tenisistka, poza tym, co zarobiła na korcie nie próżnuje! Nieustannie powiększa swój budżet inwestując w kolejne przedsięwzięcia. To prawdziwy rekin biznesu! Jej majątek jest wręcz nieprawdopodobny!

Agnieszka Radwańska to bez wątpienia najlepsza polska tenisistka od wielu lat. Kobieta przez całą swoją karierę sportową zdobyła mnóstwo nagród i wyróżnień na stałe zapisując się w historii tenisa ziemnego nie tylko w Polsce, ale także na świecie, gdyż znajduje się w czołówce najlepszych.

W ubiegłym roku majątek tenisistki szacowany był na ponad 27 milionów dolarów, lecz choć kobieta zakończyła karierę w 2018 roku nie próżnuje, tylko dalej inwestuje zarobione pieniądze. W co?

Majątek Agnieszki Radwańskiej stale się powiększa!

Była mistrzyni zarabia przede wszystkim na reklamach w mediach społecznościowych. Poza tym jednak posiada także kilka posiadłości, między innymi w Warszawie, Zakopanem, Sopocie czy Miami, a także luksusowy hotel w Krakowie – Aga Tenis Apartments. Kobieta marzy także o własnej restauracji.