Nic tak nie interesuje mediów i fanów, jak... zarobki gwiazd! Nic dziwnego, gdyż często nie mamy pojęcia, jak wysoko są wyceniane różne działania celebrytów. Oliwia Bieniuk zarabia krocie mimo tak młodego wieku. Ekspert szacuje miesięczny dochód celebrytki – ile wynosi ta kwota? Koniecznie przeczytaj, bo robi wrażenie...

Nie od dziś wiadomo, że działalność w sieci jest teraz bardzo popularną i pożądaną profesją wśród wielu młodych (ale i nie tylko) ludzi. Od kilku dobrych lat zawód influencera stał się na tyle powszechny, że coraz więcej gwiazd, które robiło karierę w innej branży zaczyna odchodzić od poprzednich profesji skupiając się właśnie na działalności w Internecie.

Zarabianie pieniędzy w ten sposób ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Wiele osób neguje taką formę pracy, gdyż twierdzi, że opublikowanie zdjęcia reklamującego dany produkt jest wyceniane o dużo za dużo, stąd influencerzy mają niebotycznie wysokie zarobki, co jest niesprawiedliwe. Ile zatem wynoszą takie kwoty?

Majątek Oliwii Bieniuk robi wrażenie!

Córka zmarłej Anny Przybylskiej także zarabia w sieci. Jak oszacował ekspert, za jeden post reklamujący produkt może na spokojnie dostawać nawet... 5 tysięcy złotych! Zatem jej miesięczny przychód na pewno wynosi sporo ponad 10 tysięcy złotych.

- 5 tysięcy złotych za post, a nawet nieco więcej przy obecnych zasięgach Oliwii jest możliwe, zależy to jednak od produktu. - powiedział Kamil Sokołowski z BrandBuddies.