Całkiem nowe wieści dotyczące prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. W jednym z udzielonych wywiadów wypowiedział się szczerze o dyrektorze konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Padły mocne słowa! O co chodzi? Koniecznie przeczytaj!

Nietrudno zauważyć, że wyczekiwany przez wiele miesięcy festiwal w Opolu mamy już za sobą. Była to wspaniała okazja zarówno dla gwiazd, jak i innych ważnych osobistości w polskim show biznesie.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej właśnie obchodzony był już 59 raz, co czyni z niego naprawdę ważną uroczystością. Niemalże każda gwiazda polska marzy o tym, aby stanąć na tej scenie i zapisać się w historii największych artystów, którzy również zaśpiewali w Opolu.

Z racji, że festiwal ten emitowany jest w Telewizji Polskiej, na imprezie nie mogło zabraknąć prezesa stacji, Jacka Kurskiego.

Jacek Kurski w mocnych słowach o Miszczaku – o co chodzi?

Jacek Kurski w jednym z wywiadów został zapytany o to, co sądzi o odejściu z pracy Edwarda Miszczaka, dyrektora stacji TVN?

- Karawana jedzie dalej. Miszczak odchodzi z TVN-u, Lis odchodzi z Newsweeka, a Telewizja Polska jak potęga, jak opoka, trwa i trwać będzie. - wyznał