Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej lubianych par, które wystąpiły w programie “Rolnik szuka żony” właśnie ujrzały światło dzienne. Para właśnie powitała na świecie synka. Fani Marty i Pawła są oczarowani, a na ich mediach społecznościowych nie brakuje gratulacji i miłych słów!

Nie od dziś wiadomo, że program “Rolnik szuka żony” jest jednym z najbardziej lubianych i cieszących się ogromną oglądalnością programów. Polacy wręcz uwielbiają oglądać zmagania rolników i rolniczek w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Szczególnie mocno w pamięć zapadają te pary, którym faktycznie udaje się zbudować relację po zakończeniu programu. Jedną z takich par jest Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7 edycji.

Fani są oczarowani!

Jakiś czas temu para ogłosiła wspaniałą nowinę, że spodziewają się dziecka. Fani uważnie śledzili ciążę Marty, a właśnie wczoraj opublikowali wyczekiwaną długo informację - ich synek właśnie przyszedł na świat!

- Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy. - napisał Bodzianny na Instagramie.