Całkiem nowe wieści prosto z brytyjskiej rodziny królewskiej, które mogą zaskoczyć wiele osób właśnie pojawiły się w mediach. Książę William i księżna Kate wkrótce wyprowadzą się z Londynu. Wszystko to dla dobra dzieci – o co chodzi? Czy chcą uchronić je przed ogromną sławą?

Brytyjska rodzina Royalsów od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony zarówno mediów, jak i społeczeństwa na całym świecie.

Wszystko to za sprawą licznych kontrowersji i niespodziewanych sytuacji, które raz po raz dzieją się w Pałacu. Liczne spory i coraz bardziej napięta atmosfera między członkami rodziny tym bardziej wpływa na wzrost zainteresowania ze strony osób trzecich.

Właśnie do mediów trafiły informacje, że książę William wraz z żoną i dziećmi planują wkrótce przeprowadzić się z Londynu w inny obszar kraju właśnie dla dobra pociech – czy chcą uchronić je przed popularnością, a może jest inny powód?

Niebawem wylatują z Londynu, a to wszystko dla dzieci!

Kate i William chcą, aby ich dzieci rozwijały się jak najbardziej normalnie - chodzą one zatem do szkoły publicznej, tak zwanej przygotowawczej do dalszych etapów edukacji.

Właśnie w związku z tym, że niebawem dzieci skończą tę szkołę rodzice chcą przenieść się do Berkshire, gdzie dzieci znajduje się wybrana przez nich szkoła do kontynuowania nauki.