Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych właśnie za nami. Legendarny festiwal w Opolu dostarczył mnóstwa wrażeń i emocji, a gwiazdy – jak zawsze - prezentowały się fenomenalnie. Jacek Kurski wraz z żoną skupili wokół siebie szczególną uwagę fotoreporterów i gości - olśniewali na czerwonym dywanie. Fani nie mogą wyjść z podziwu! Koniecznie zobacz te fotki!

Wczoraj, na legendarnej opolskiej scenie odbył się kolejny już, 59 festiwal muzyczny, który każdego roku jest mocno wyczekiwany przez tysiące Polaków. Niemalże każda gwiazda marzy o tym, aby wystąpić na tej scenie przynajmniej raz w życiu.

Ponadto, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej jest już bardzo ważną tradycją dla polskiej kultury, jeśli nie najważniejszą spośród innych imprez muzycznych. Sprawia to, że gwiazdy wybierają najpiękniejsze kreacje i za każdym razem lśnią tego wieczoru na czerwonym dywanie.

Kurscy skupili wokół siebie całą uwagę!

Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski pojawił się na festiwalu w Opolu wraz z żoną i trzeba przyznać, że prezentowali się naprawdę fenomenalnie. Oboje wybrali bardzo klasyczne stroje w ciemnych tonacjach, które nadawały im szyku i elegancji. Fani są pod wrażeniem!