Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych modelek i prezenterek telewizyjnych w polskim show – biznesie, Pauliny Krupińskiej. Kobieta w ostatnio udzielonym wywiadzie postanowiła wypowiedzieć się szczerze na temat swojego małżeństwa i odnieść się do spekulacji o rzekomym kryzysie. Czy między małżonkami panuje napięta atmosfera?

Paulina Krupińska do polskiego show – biznesu wkroczyła już dziesięć lat temu wygrywając konkurs piękności i zdobywając tytuł Miss Polonia 2012. Kariera w modelingu nie trwała jednak zbyt długo, gdyż gwiazda zaczęła otrzymywać propozycje pracy w telewizji, które przyjęła.

Od kilku lat prowadzi kultową śniadaniówkę “Dzień Dobry TVN”, a w tej roli sprawdza się świetnie - fani ją pokochali. Prywatnie w roku 2018 poślubiła Sebastiana Karpiela - Bułeckę z zespołu Zakopower.

Paulina Krupińska o kryzysach w związku

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się pogłoski o rzekomym kryzysie pary. Modelka zaprzeczyła tym plotkom i doradziła, co robić w związku, aby uniknąć sporów.

- Na pewno rozmowa, kompromis. Kompromis to słowo klucz, które zawsze przyświeca jeżeli mówi się o związkach. Nie uważałabym się za jakąś specjalistkę dotyczącą idealnych związków. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. - wyznała.