Całkiem nowe wieści dotyczące jednego z najpopularniejszych seriali, który emitowany był za naszą wschodnią granicą. Produkcja “Sługa Narodu”, która w Ukrainie jest ogromnym hitem niebawem doczeka się naszej polskiej wersji. Wiadomo, kto zagra główną postać, w którą w oryginale wciela się sam prezydent, Wołodymir Zełenski. Kto odtworzy jego rolę w Polsce?

Od początku trwania wojny na Ukrainie wiele produkcji tam nagrywanych zostało zawieszonych. Choć wszyscy spodziewali się, że ów atak Rosji na Ukrainę potrwa zaledwie kilka dni, tak jednak przerodziło się to w prawdziwy konflikt na ogromną skalę, który trwa po dziś dzień.

Ukraiński hit “Sługa Narodu”, w którym główną postać - nauczyciela historii Wasilija Pietrowicza Gołoborodko - wciela się sam prezydent, Wołodymir Zełenski, postanowiono odtworzyć w kilku europejskich krajach, w tym w Polsce.

Wiadomo, kto zagra główną rolę!

Właśnie w mediach pojawiła się oficjalna informacja dotycząca tego, kto odtworzy rolę Wołodymira Zełenskiego. Będzie to Marcin Hycnar, który zagrał dotychczas w kilku polskich serialach.

- W serialu Polsatu skromnego nauczyciela historii, Wasilija Pietrowicza Gołoborodko zagra znany polski aktor teatralny i filmowy, Marcin Hycnar. Najbardziej znaną rolą serialową Marcina Hycnara jest postać Pawła Zwoleńskiego w "Barwach Szczęścia" – podają media.