Są one bardzo odczuwalne, dlatego też w sieci pojawia się mnóstwo materiałów mających pocieszyć i dodać otuchy tym, którzy jawnie odczuwają uciążliwość przemiany, jaka w nich i wokół nich zachodzi.

Aida Kosojan-Przybysz radzi, jak sobie poradzić w czerwcu z napięciem i stresem

Jak wiedzą ci, którzy otworzyli się na poznanie przyszłości, nadchodzą tak potężne i nieodwracalne zmiany, że powinniśmy być ich świadomi i przygotować się na bolesny proces i jego skutki, które okażą się niesamowitą poprawą dla wielu z nas.

Jasnowidze nawołują ludzi do przebudzenia i otwarcia serc i umysłów na to, co już od jakiegoś czasu zachodzi w nich samych i w ich otoczeniu. W tym czasie możemy odczuwać rozdrażnienie, niewyjaśniony smutek, żal, tęsknotę, czy złość. Możemy być niezwykle zmęczeni fizycznie i psychicznie, co w procesie tak potężnych transformacji jest całkowicie normalne.

Aida radzi, aby w czerwcu dać sobie więcej luzu i odpoczynku w towarzystwie natury. Zaleciła też głębokie oddychanie i wsłuchanie się we własne potrzeby. Jej radą jest także porzucenie wszelkiego pośpiechu i większy dystans do goniących nas terminów.

Ostrzegła też przed tendencją do wszczynania konfliktów z innymi - Dzisiaj dzień złotego środka. ✨ Nie wpadaj w skrajności. Płyń do przodu we własnym tempie. Nic nie przyspieszaj. Wycisz emocje. Nie obnażaj swoich słabości i planów. Nie daj się sprowokować i wciągnąć w konflikty. To dzień, w którym łatwo o stan zapalny w relacjach z innymi. Utrzymanie równowagi to zadanie na dzisiejszy dzień. Trudne rozmowy przełóż na jutro.

O tym się mówi: Absurd w jednym z kościołów. Duchowny powiększył listę wymaganych przed ślubem dokumentów. Po co mu takie świadectwo

Zerknij: Pilny apel policji. Zaginął 17-letni Szymon. Wyznaczono nagrodę za pomocne w odnalezieniu chłopca informacje