Genialny trik, który sprawi, że twoja pralka będzie wyglądać jak nowa!

Pralka jest urządzeniem, bez którego ciężko sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Kiedy nagle przestanie działać doceniamy jej zastosowanie. Warto więc “dmuchać na zimne” i dbać o sprzęt, by mogl sluzyc nam jak najdłużej. Nie zawsze musimy kupować drogie chemiczne specyfiki. Czasami wystarczy zastosować proste triki z użyciem tego, co akurat posiadamy w domu. Znamy genialny sposób!

Ci, którzy chcą jak najdłużej cieszyć się sprawna pralka muszą przestrzegać pewnych zasad. Są pewne sposoby, które pozwolą urządzeniu działać jak najdłużej a właścicielowi uniknąć kosztownych napraw i wizyt w serwisie.

Pralke kupujemy raz na kilka lub nawet kilkanascie lat. O sprzęt trzeba wyjątkowo dbać. Tylko wtedy posłuży nam jak najdłużej. Pralka jest urządzeniem, które jest szczególnie narażone na zabrudzenia. To najczęściej zalegający brud okazuje sie byc przyczyna większości uszkodzeń. Do podstawowych rzeczy należy dbanie o czystość bębna pralki. Jednym z łatwiejszych sposobów jest używanie w tym celu tabletek do zmywarki. Do pustego bębna wystarczy wrzucić dwie tabletki i włączyć pranie na 60 stopni.

Warto dbać także o szufladę na detergenty. Najłatwiej jest umyć ja przy pomocy szczoteczki do zębów. Kolejnym podstawowym elementem dbania o pralkę jest czyszczenie filtra i uszczelki.

pralka, screen YT
pralka, screen YT
pralka, screen YT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Kamil Sipowicz ujawnia co Kora przeżyła w ośrodku w Jordanowie. Potwierdza to doniesienia o skandalicznym traktowaniu wychowanków przez zakonnice

Jak informował portal „życie.news”: IMGW zdradza, jakiej aury należy spodziewać się w najbliższych dniach. "Ten tydzień to pogodowy rollercoaster"

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wkrótce ruszy kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”! Do publicznej wiadomości trafiło nazwisko pierwszego uczestnika nowej odsłony programu. Kto nim jest

Sprawdź również ten artykuł: Pierwsze przypadki małpiej ospy pojawiły się już w Polsce. Zarazić się jest bardzo łatwo. Czy można się samemu zdiagnozować