Jak podaje portal "Interia", sieć obiegło nagranie, które po raz kolejny wywołało spekulacje na temat faktycznego stanu zdrowia Władimira Putina. Na filmie można zobaczyć, jak rosyjski dyktator przestępuje z nogi na nogę, trząsł się i kurczowo trzymał pulpitu. Nagranie zostało wykonane w czasie obchodów Dnia Rosji.

Kolejne nagranie z Putinem wywołało lawinę komentarzy

Nagranie zostało zarejestrowane w czasie Dnia Rosji. W trakcie uroczystości Putin wręczył odznaczenie reżyserowi Nikicie Michałkowowi. Kiedy filmowiec wygłaszał mowę po przyjęciu wyróżnienia, oczy wszystkich zwrócone były na niepokojące zachowanie rosyjskiego dyktatora.

Władimir Putin z trudem panował nad własnym ciałem. Na filmie widać, że ciało prezydenta Federacji Rosyjskiej trzęsie się i przechyla raz do przodu, raz do tyłu. Podejrzenia, co do kondycji Putina budzi również widoczny na nagraniu moment wygłaszanego przez niego przemówienia.

Putin nie tylko przestępuje co chwila z jednej nogi na drugą, a w pewnym momencie zdaje się kurczowo trzymać pulpitu, jakby bał się, że bez tego upadnie. To nie pierwsze w ostatnich dniach doniesienia, świadczące o tym, że rosyjski dyktator nie czuje się najlepiej.

Zaledwie w piątek jedna z włoskich gazet donosiła, że w trakcie spotkania Władimira Putina z przedsiębiorcami, dyktator miał potrzebować "pilnej interwencji medycznej". Zachodnie wywiady donoszą, że Putin cierpi na nowotwór w zaawansowanym stadium rozwoju - pojawiają się informacje, że może to być rak trzustki.

Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl

Strona rosyjska zaprzecza informacjom, jakoby Władimir Putin zmagał się z jakąkolwiek chorobą. Stan zdrowia rosyjskiego przywódcy pozostaje jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Kremla. Włoski "Il Massaggero" przekonuje jednak, że otoczenie Putina jest przygotowane na sytuację, w której z jakiegoś powodu, nie byłby on w stanie dłużej rządzić.

Myślicie, że doniesienia zachodnich służb wywiadowczych okażą się prawdziwe?

To też może cię zainteresować: Piotr Kraśko ma problemy zdrowotne. Dziennikarz trafił do placówki medycznej. Trwają badania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiło się sprawozdanie finansowe Beaty Szydło. Kwoty, jakie zarabia polityczka mogą przyprawić o zawrót głowy

O tym się mówi: Emerytura może zostać ponownie przeliczona po ukończeniu 65. roku życia. Kto może na tym skorzystać