Książę William i Kate Middleton żegnają się z domem w Pałacu Kensington. Książę i księżna Cambridge wraz z trójką dzieci, 8-letnim księciem Jerzym, rok młodszą księżniczką Charlotte i 4-letnim księciem Ludwikiem przenoszą się z dotychczasowego miejsca zamieszkania blisko królowej do pięknej rezydencji.

Para książęca zmienia miejsce zamieszkania

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @kate.middleton.and.william

Informator zagranicznych mediów oświadcza, że „oczekuje się, że książę William i księżna Kate przeprowadzą się tej instalacji do Adelaide Cottage w Windsor. Para oglądała szkoły w okolicy Berkshire w pobliżu Bucklebury."

Domek znajduje się w odległości krótkiego spaceru od domu królowej, co daje rodzinie łatwiejszy dostęp do 96-letniego monarchy.

Jeśli para postanowi się zainteresować poważniej domem w Adelaide, nie będzie miała wiele do roboty przy remontach. Obiekt został odnowiony w 2015 roku.

„Charlotte może jeździć konno na świeżym powietrzu, a George może grać w piłkę nożną na okazałym terenie”, zdradza źródło.

Louis uwielbia być blisko swojej prababci, a tego lata ma zamiar brać lekcje tenisa. Zaczynają tam, a George, Charlotte i Louis są faktycznie podekscytowani wyruszeniem do nowej szkoły i mieszkaniem na wsi na świeżym powietrzu, gdzie jest dużo miejsca do swobodnej zabawy.

William i Kate, którzy pobrali się w kwietniu 2011 roku, przeprowadzili się do apartamentu 1A w Pałacu Kensington w 2013 roku. Posiadłość była najpierw użytkowana przez siostrę królowej, księżniczkę Margaret, która zmarła w 2002 roku.

O tym się mówi: Absurd w jednym z kościołów. Duchowny powiększył listę wymaganych przed ślubem dokumentów. Po co mu takie świadectwo

Zerknij: Donald Tusk opublikował zaskakujący film. O czym debatował z Jarosławem Kaczyńskim po 15 latach