Jakiś czas temu tabloidy zaczęły rozpisywać się na temat Karola Strasburgera, który biorąc udział w wydarzeniu charytatywnym “Gwiazdy dzieciom”, wzbudził zainteresowanie swoim wyglądem, który media oceniły jako niezdrowy i wychudły.

Aktor zaprzecza medialnym doniesieniom

Charytatywny pokaz pod tytułem gwiazdy dzieciom odbył się w Grodzisku Mazowieckim, gdzie z tej okazji pojawiło się wiele znanych osób ze świata show-biznesu. Jedną z gwiazd, która także wzięła udział w inicjatywie, był Karol Strasburger.

Jak stwierdził prezenter i gospodarz programu “Familiada”, będzie brał udział tego typu wydarzeniach tak długo, jak długo będzie pozwalała mu jego życiowa witalność i zdrowie. Karol Strasburger pojawił się w Grodzisku Mazowieckim w stylizacjach, które według medialnych doniesień zdradziły wychudzone ciało aktora.

Celebryta postanowił zabrać głos w tej sprawie i publikując fotorelację z pokazu mody dedykowanego dzieciom, umieścił obszerny komentarz w opisie. Jak stwierdził, spędził w niedzielę czas wyśmienicie za sprawą Hanny Głowackiej, która jest autorką projektu “Gwiazdy dzieciom”.

Podziękował również sponsorom, którzy zaoferowali gwiazdom ubrania i biżuterię. Wyjaśniając medialne doniesienia o swojej wychudzonej posturze, przyznał, że otrzymał zbyt luźne ciuchy - za duże czy lekko za małe, a co tam! Tu się liczy szlachetny cel, dobra zabawa i z radością pójdę nawet w nie do końca dopasowanych strojach, bo takie sytuacje się zdarzają nawet mistrzom, a to tylko wybieg, nie koniec świata 😉Dziękuję projektantom za super lniany, przewiewny strój. Przynajmniej było mi chłodniej ☀️👏

Aktor zaznaczył także, że ma w sobie luz, stąd ten efekt, który tak zaintrygował media.

O tym się mówi: Pielęgniarka z hospicjum tłumaczy oznaki odchodzenia. Co robią wówczas pacjenci

Zerknij: Osoby bezdzietne i samotne mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Kto jeszcze może skorzystać z dodatkowych 1300 złotych