Wielu wiernych widzów programu "Królowe życia" zgodnie stwierdziło, że Edzia tak naprawdę zaistniała dzięki przyjaźni z Dagmarą i pojawieniu się w programie u jej boku.

Edzia szaleje w salonach piękności. Kiedy będzie zadowolona ze skutków?

Teraz gdy każda z pań poszłam własną drogą, Dagmara dalej szaleje, robi raban i zamieszanie wokół siebie, natomiast Edzia aktualnie kontynuuje szlifowanie swojego wizerunku.

Jak możemy zobaczyć na jej oficjalnym profilu na Instagramie, Edyta bardzo poważnie podeszła do ogromnej odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą rozpoznawalność i bycie celebrytką.

Do tego stopnia była przyjaciółka Dagmary zawzięła się w poprawianiu swojego wyglądu, że wyniki niedawnej sesji zdjęciowej wprost poruszyły internautów, którzy skomentowali wygląd Edyty w większości przypadków sympatycznie i pozytywnie.

Teraz Edyta prezentuje efekty trwających już jakiś czas wyszczuplających zabiegów modelujących mających za zadanie sprawić, czy Edyta poczuje się szczupła.

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna metoda leczenia, której efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Polega na wstrzykiwaniu substancji leczniczej w miejsca, w których występuje nieprawidłowa akumulacja tkanki tłuszczowej, takie jak: ramiona, brzuch, plecy (zwłaszcza boczne części pleców), pośladki, biodra, uda, kolana.

Co o tym sądzicie? Czy pracownicy kliniki, którą odwiedzała regularnie Edyta, doprowadzili sprawę do końca?

O tym się mówi: Ważna informacja dla milionów Polaków. Prezydent Andrzej Duda potwierdził zapowiadaną zmianę. Chodzi o wypłaty

Zerknij: Osoby bezdzietne i samotne mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Kto jeszcze może skorzystać z dodatkowych 1300 złotych